Автоматичний верстат IntelPack-7 Z-pro

Автоматичний різально-рильовочний верстат IntelPack-7 Z-pro

Просунута модель верстата з ЧПК для розкрою картонних коробок дозволяє створювати до 100 різних типів картонних коробок відповідно до Ваших потреб, обробляючи нескінченний (Z-картон) або листової гофрокартон з мінімальними відходами та максимальною ефективністю.

Використовуючи автоматичний різально-рильовочний верстат для виробництва картонних коробок, Ви отримаєте саме ту упаковку, яка Вам необхідна – оптимальної форми, з високим ступенем уніфікації та мінімальними затратами на одиницю продукції.

Завдяки використанню системи зчитування штрих-коду верстат може бути легко інтегрований в виробничу ERP-систему, інтегрований принтер для друку етикеток дозволяє відразу ж виконувати маркування упаковки.

У моделі IntelPack-7 Z-pro спеціально розроблені і повністю автоматичні режуче-рильовочні агрегати надають користувачам можливість виробляти більш широкий асортимент коробок, а також виготовляти по 2 коробки різних розмірів одночасно.

Верстат забезпечує можливість роботи з двох-, трьох- і п’ятишаровим гофрокартоном товщиною 2 – 7 мм з профілями типів FE-BC-FE-EB-EC-BC.