Про компанію

        Компанія «МВМ ГРУПП ДНІПРО» утворилася в результаті об’єднання компаній «МВМ ЛТД» та «Бюро-Маш», які були засновані в 2001 році.  Метою об’єднання було створення більш повної та ефективної взаємодії між різними напрямками з постачання обладнання, інструменту та обслуговування.

        Враховуючи накопичений багаторічний досвід, наша компанія знаходиться на передових позиціях з постачання з високотехнологічного обладнання та інструменту.

     Наша місія

        Впровадження та супровід передових технологій та обладнання для наших клієнтів у меблевій  та деревообробній галузях, що дозволляє оптимально витрачати ресурси, створюючи комфорт в работі. Завдяки чому в наших будинках з’являються зручні, якіскні та практичні меблі  і вироби з дерева.

 

 

     Ми пропопнуємо

        Комплексний підхід до кожного клієнта на основі повної взаємодії та розуміння, з метою забезпечення  всіх потреб у сферах:

        –   Постачання обладнання та інструменту

        –   Технологічного забезпечення та автоматизації виробництва

        –   Сервісного обслуговування обладнання та інструменту

 

      

            Компанія складається із взаємопов’язаних підрозділів, спільна робота яких забезпечить повне та якісне вирішення будь-яких виробничих питань.

            Високаи технічна та технологічна кваліфікація наших співробітників була досягнута за рахунок навчання у провідних світових виробників та щорічним відвідуванням найбільших міжнародних виставок, що проводяться в Італії, Німеччині, Японії, Китаї, що також дозволяє впроваджувати на ринок передові методи обробки всього спектру матеріалів.