Аспіраційні системи SAF TEKNIK

Високопродуктивні аспіраційні установки від компанії SAF TEKNIK

Пропонуємо Вам ознайомитися з цікавим та енергоефективним рішенням для Вашого виробництва – високопродуктивними аспіраційними установками промислового виконання від компанії SAF TEKNIK.

Компанія SAF TEKNIK була заснована в місті Бурса, Туреччина у 2015 році.

SAF TEKNIK спеціалізується виключно на розробці та виготовленні систем аспірації для деревообробної та металообробної промисловості.

Компанія випускає як окремі аспіраційні установки, так і комплексні системи аспірації для промислових виробництв і зарекомендувала себе як виробник високотехнологічних та якісних систем аспірації, що відповідають усім вимогам директив CE та стандартам Європейського союзу, що підтверджується сертифікатом ISO 9001:2.

Відмінними рисами аспіраційних систем SAF TEKNIK є:
•    гарантовано висока якість виготовлення
•    оригінальна запатентована конструкція імпелера, що виготовляється виключно з листового металу товщиною мінімум 3 мм і проходить статичне і динамічне балансування
•   використання сепаратора на вході в установку для уловлювання довгих і великих обрізків, що запобігає можливим пошкодженням електромотора та дисбалансу імпелера, а також знижує ризик займання
• використання виключно електродвигунів з високим ККД та енергоефективністю преміум-класу IE3, що забезпечує економію електроенергії до 25%.

З характеристиками конкретних моделей аспіраційних установок можна ознайомитись на нашому сайті.